LAR

Laboratorium Analizy Ruchu Wydziału Fizjoterapii AWF w Katowicach w obecnej formie i w obecnym składzie rozpoczęło działalność z początkiem października 2013 roku. Jego celem jest promowanie oraz wspomaganie poprawnego prowadzenia badań naukowych związanych z dziedziną fizjoterapii,  jak również stworzenie możliwości ich realizacji dla jak najszerszego grona zainteresowanych osób, od studentów, poprzez doktorantów, do pracowników AWF w Katowicach oraz innych Uczelni. Na dalszych stronach znajdziecie Państwo informacje dotyczące dostępnego sprzętu oraz aktualnie realizowanych, lub planowanych projektów badawczych. Nie jest to jednak koniec naszej oferty. Chętnie udzielimy pomocy w przedstawionych nam badaniach autorskich, po warunkiem poszanowania zasad metodologii i gotowości do wprowadzenia ewentualnych modyfikacji projektów, które służyć będą realizacji tego celu.

W Laboratorium sztywny regulamin dotyczy jedynie kwestii BHP. Wychodzę z założenia, że pomiędzy osobami, których dążeniem jest realizacja wspólnego celu, np. pomnażania wiedzy w jakiejkolwiek sferze życia, czy rzeczywistości, nie jest konieczne przedstawianie 10 przykazań, ponieważ zasady uczciwego i szlachetnego współbytowania są jasne oraz naturalne. Liczę na spotkania z ludźmi , dla których wyjaśnianie tych reguł nie jest konieczne.

Do Państwa dyspozycji pozostają trzej pracownicy Laboratorium, każdy o nieco innym profilu zainteresowań i odmiennej sferze działań. Sami wybierzcie, kto najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom. Namiary znajdziecie na niniejszej stronie oraz na głównej stronie AWF w Katowicach. Serdecznie zachęcam do otwarcia współpracy.

Rafał Gnat, Kierownik LAR